KOPIE OBRAZÓW

Jeśli posiadasz swój ulubiony obraz np. Słoneczniki Van Gogha ale oryginał zdobi ściany w muzeum, to znalazłeś odpowiednie miejsce!

Na zamówienie mogę stworzyć dla Ciebie kopię obrazu, który lubisz i zapadł Ci w pamięć po wizycie w galerii sztuki.

Są różne powody dlaczego jedne obrazy nam się podobają, a inne nie. Patrząc na sztukę każdy odczuwa ją w inny, własny sposób. Nawet kolory każdy z nas widzi troszkę inaczej, jeden w czerwieni dopatrzy się domieszek bieli, inny ugru. To jest właśnie piękne – niepowtarzalność naszych emocji do sztuki.

Wykonuję kopie artystyczne i technologiczne. Swoją pracę przy kopiach nie rozpoczynam od wzięcia pędzla do ręki ale od dokładnego researchu danego artysty i kopiowanego dzieła pod kątem poznania jego twórczości, palety malarskiej oraz badań technologicznych (jeśli takie są i są dostępne) aby jak najlepiej odzwierciedlić duszę obrazu. Następnie przechodzę do praktycznej części zadania, czyli przygotowania podobrazia oraz malowania.

DSC00108
DSC00093

Ikony

Wykonuję również ikony na zamówienie. Maluję je w tradycyjnej technice tempery jajowej. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od formatu, rodzaju podobrazia, obecności lub braku złocenia, jego rodzaju oraz kompozycji.

Jak zamówić?

Jeśli masz pustą ścianę i chcesz ją jakoś zagospodarować lub zmienić coś w swoim wnętrzu a w duszy gra Ci sztuka napisz do mnie email a razem wypełnimy puste miejsce pięknem!

W mailu podaj:

  • nazwę oryginalnego obrazu lub zdjęcie
  • rozmiar
  • czy obraz jest zamówieniem na prezent czy dla Ciebie
  • czy chcesz aby był oprawiony w ramę